34553 Bordslampa. Industri, ELEKTHER MAX.

34553a_8dcb05dc6c9c94a_med.jpeg
  • 34553a_8dcb05dc6c9c94a_sm.jpeg
  • 34553b_8dcb05dc9731654_sm.jpeg
  • 34553c_8dcb05dcc1c8ba1_sm.jpeg
  • 34553d_8dcb05dcee4de15_sm.jpeg
  • 34553e_8dcb05dd17321d9_sm.jpeg
  • 34553f_8dcb05dd341d61d_sm.jpeg
  • 34553g_8dcb05dd53c1cd5_sm.jpeg
  • 34553h_8dcb05dd7136b08_sm.jpeg
  • 34553i_8dcb05dd939e03d_sm.jpeg
  • 34553j_8dcb05ddb0147b3_sm.jpeg
  • 34553k_8dcb05ddce8aa6a_sm.jpeg
  • 34553l_8dcb05ddf559b0a_sm.jpeg
  • 34553m_8dcb05de13d0dc5_sm.jpeg
  • 34553n_8dcb05de328b335_sm.jpeg
  • 34553o_8dcb05de535b66d_sm.jpeg
  • 34553p_8dcb05de6e27f4c_sm.jpeg

Mäter ca:48cm hög & 29cm i diam.

Funktion okänd.

Bucklor, färgbortfall, slitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK