34793 Matgrupp. Furu, bord & 6 stolar, samtida.
Matbord mäter ca: 74,5cm högt & 100x160cm.
Stolar mäter ca: 96cm höga, 47cm breda & 47cm i sitthöjd.
Bordet saknar iläggskiva.
Bruksslitage, repor, märken, fläckar.
Stolarna behöver spännas.
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |