34836 Keramik & vinglas Scandia present.

34836a_8dcb78738000898_med.jpeg
  • 34836a_8dcb78738000898_sm.jpeg
  • 34836b_8dcb7873a475862_sm.jpeg
  • 34836c_8dcb7873c75ef8e_sm.jpeg
  • 34836d_8dcb7873d9f5795_sm.jpeg
  • 34836e_8dcb7873ed73a64_sm.jpeg
  • 34836f_8dcb787403bbb20_sm.jpeg
  • 34836g_8dcb78741653c0d_sm.jpeg
  • 34836h_8dcb787427cb59a_sm.jpeg
  • 34836i_8dcb787435493ba_sm.jpeg
  • 34836j_8dcb787440402f3_sm.jpeg
  • 34836k_8dcb78744dda144_sm.jpeg
  • 34836l_8dcb787460ecf92_sm.jpeg
  • 34836m_8dcb787474cf761_sm.jpeg

Bruksslitage,

Keramikskål har nagg.

Liten keramik kanna har sprickor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK