35037 Skrivskåp. Engelsk-stil, 1800/1900-talet.

35037a_8dcbd27095bea5d_med.jpeg
  • 35037a_8dcbd27095bea5d_sm.jpeg
  • 35037b_8dcbd270b10869c_sm.jpeg
  • 35037c_8dcbd270c96705f_sm.jpeg
  • 35037d_8dcbd270f10c2b5_sm.jpeg
  • 35037e_8dcbd271101d38e_sm.jpeg
  • 35037f_8dcbd271388b630_sm.jpeg
  • 35037g_8dcbd27165a30fa_sm.jpeg
  • 35037h_8dcbd2718d92722_sm.jpeg
  • 35037i_8dcbd271b38327e_sm.jpeg
  • 35037j_8dcbd271d5206c9_sm.jpeg
  • 35037k_8dcbd271f448784_sm.jpeg
  • 35037l_8dcbd2720fa360d_sm.jpeg
  • 35037m_8dcbd2722e97acf_sm.jpeg
  • 35037n_8dcbd2725118d23_sm.jpeg
  • 35037o_8dcbd272743eb68_sm.jpeg
  • 35037p_8dcbd27297f50a0_sm.jpeg

Mäter ca: 208cm högt & 45x90cm.

Bruksslitage, repor, märken, fanerskador.

Saknas nycklar.

2 Delat.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK