35123 6 Pinnstolar. Nesto, ommålade.

35123a_8dcc05ddf9b1a9a_med.jpeg
  • 35123a_8dcc05ddf9b1a9a_sm.jpeg
  • 35123b_8dcc05de18347ae_sm.jpeg
  • 35123c_8dcc05de3997d20_sm.jpeg
  • 35123d_8dcc05de56dc771_sm.jpeg
  • 35123e_8dcc05de7b45c9f_sm.jpeg
  • 35123f_8dcc05de9a86a8c_sm.jpeg
  • 35123g_8dcc05deb5b3ab2_sm.jpeg
  • 35123h_8dcc05ded05ef8b_sm.jpeg
  • 35123i_8dcc05dee894579_sm.jpeg
  • 35123j_8dcc05df0384154_sm.jpeg

Mäter ca: 83,5cm höga, 41cm breda & 45cm i sitthöjd.

Ålders/bruksslitage, färgbortfall, repor, märken, lite skrangliga.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK