35230 Ljusstakar, 2st, patinerad brons, Danmark, Art Deco, 1930-talet, stämplade.

35230a_8dcc358cbec4002_med.jpeg
  • 35230a_8dcc358cbec4002_sm.jpeg
  • 35230b_8dcc358ce7e42ae_sm.jpeg
  • 35230c_8dcc358d09ab9a7_sm.jpeg
  • 35230d_8dcc358d25afd78_sm.jpeg
  • 35230e_8dcc358d3f45118_sm.jpeg
  • 35230f_8dcc358d554eb57_sm.jpeg
  • 35230g_8dcc358d6a8717c_sm.jpeg
  • 35230h_8dcc358d7fbae0b_sm.jpeg
  • 35230i_8dcc358d9673926_sm.jpeg
  • 35230j_8dcc358da94844d_sm.jpeg

Mäter ca: 10cm höga & 21,5cm långa.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK