35436 Trädgårdsgrupp. 8 Hopfällbara stolar & bord med iläggsskiva. Grosfillex, France, plast.

35436a_8dcc7f57ff33f69_med.jpeg
  • 35436a_8dcc7f57ff33f69_sm.jpeg
  • 35436b_8dcc7f581707c32_sm.jpeg
  • 35436c_8dcc7f583a0d4b0_sm.jpeg
  • 35436d_8dcc7f585aa2e23_sm.jpeg
  • 35436e_8dcc7f5874389d8_sm.jpeg
  • 35436f_8dcc7f589529f24_sm.jpeg
  • 35436g_8dcc7f58afe5292_sm.jpeg
  • 35436h_8dcc7f58c8eb79e_sm.jpeg
  • 35436i_8dcc7f58dfd4269_sm.jpeg
  • 35436j_8dcc7f58fa53128_sm.jpeg
  • 35436k_8dcc7f591049d65_sm.jpeg
  • 35436l_8dcc7f5930eaeb0_sm.jpeg
  • 35436m_8dcc7f595304f72_sm.jpeg
  • 35436n_8dcc7f596d8f854_sm.jpeg
  • 35436o_8dcc7f5983c2fcd_sm.jpeg
  • 35436p_8dcc7f59999355e_sm.jpeg
  • 35436q_8dcc7f59b13e310_sm.jpeg
  • 35436r_8dcc7f59c68a8ce_sm.jpeg

Stolar mäter ca: 82cm höga, 60cm breda & 43cm i sitthöjd.

Bord mäter ca: 73cm högt & 90x144-196cm.

Bruksslitage, repor, märken, gulnade ben till bord, flagnande färg på stolarna.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK