35493 Matbord med iläggsskiva. Teak, 1950/60-talet.

35493a_8dcc8f119c1797b_med.jpeg
  • 35493a_8dcc8f119c1797b_sm.jpeg
  • 35493b_8dcc8f11c503e83_sm.jpeg
  • 35493c_8dcc8f11ed1d250_sm.jpeg
  • 35493d_8dcc8f121573279_sm.jpeg
  • 35493e_8dcc8f123e1873e_sm.jpeg
  • 35493f_8dcc8f125f70c8a_sm.jpeg
  • 35493g_8dcc8f127788e45_sm.jpeg
  • 35493h_8dcc8f12969d46b_sm.jpeg
  • 35493i_8dcc8f12b83368f_sm.jpeg

Mäter ca: 74cm högt & 85x141-181cm.

Bruksslitage, märken, repor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK