35529 GUNNAR LARSSON. Färglitografi, "Golfspelare". signerad och numrerad 10/125.

35529a_8dccb477b4dd1e7_med.jpeg
  • 35529a_8dccb477b4dd1e7_sm.jpeg
  • 35529b_8dccb477b939b71_sm.jpeg
  • 35529c_8dccb477bd99a10_sm.jpeg

Rammått: 52,5x58,5cm.

Mindre ytslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
    *Följerätt tillkommer