35535 GÖSTA HÖGARDH. Akvarell, "Morgon Söndrum", signerad. A tergo betitlad och daterad 1950.

35535a_8dccb49158f594c_med.jpeg
  • 35535a_8dccb49158f594c_sm.jpeg
  • 35535b_8dccb4915e62e21_sm.jpeg
  • 35535c_8dccb491626abc8_sm.jpeg

Rammått: 54,5x63,5cm.

Mindre ytslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
    *Följerätt tillkommer