35588 Sängbord. 1940/50-talet.

35588a_8dcccc0f8ce92d8_med.jpeg
  • 35588a_8dcccc0f8ce92d8_sm.jpeg
  • 35588b_8dcccc0fd4bf116_sm.jpeg
  • 35588c_8dcccc103f82cc5_sm.jpeg
  • 35588d_8dcccc10d3be2ef_sm.jpeg
  • 35588e_8dcccc11131b8ec_sm.jpeg
  • 35588f_8dcccc114c7da10_sm.jpeg

Mäter ca: 59,5cm hög & 37x46cm.

Åldersrelaterade slitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK