35602 Hallbyrå. Teak, 1950/60-talet.

35602a_8dcccd7ceb402e8_med.jpeg
  • 35602a_8dcccd7ceb402e8_sm.jpeg
  • 35602b_8dcccd7cfa629e1_sm.jpeg
  • 35602c_8dcccd7d0f31c6b_sm.jpeg
  • 35602d_8dcccd7d2910a9c_sm.jpeg
  • 35602e_8dcccd7d3fde42a_sm.jpeg

Mäter ca: 39cm hög & 38,5x86cm.

Bruksslitage, fläckar, märken, repor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK