35606 Salong/soffbord. Barock-stil.

35606a_8dcccd95e208608_med.jpeg
  • 35606a_8dcccd95e208608_sm.jpeg
  • 35606b_8dcccd95f0a34eb_sm.jpeg
  • 35606c_8dcccd96065fc1b_sm.jpeg
  • 35606d_8dcccd962a32e4a_sm.jpeg

Mäter ca: 61cm högt & 85cm i diam.

Bruksslitage, märken, repor, glipa på bordsskivan.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK