35676 Matgrupp. Alsterbro Möbler AB, bord + 2 iläggsskivor & 4 stolar.

35676a_8dcce6813497eb8_med.jpeg
  • 35676a_8dcce6813497eb8_sm.jpeg
  • 35676b_8dcce6815029aad_sm.jpeg
  • 35676c_8dcce68176db292_sm.jpeg
  • 35676d_8dcce681997320b_sm.jpeg
  • 35676e_8dcce681b9bb0dd_sm.jpeg
  • 35676f_8dcce681dd1a731_sm.jpeg
  • 35676g_8dcce68202693d8_sm.jpeg
  • 35676h_8dcce6822820369_sm.jpeg
  • 35676i_8dcce682487c23b_sm.jpeg
  • 35676j_8dcce6826aa9fb7_sm.jpeg
  • 35676k_8dcce68294c2a01_sm.jpeg
  • 35676l_8dcce682bea80b3_sm.jpeg
  • 35676m_8dcce682e5ac5f6_sm.jpeg
  • 35676n_8dcce6830d332b7_sm.jpeg
  • 35676o_8dcce6832e86f4a_sm.jpeg

Bord mäter ca: 72,5cm högt & 110cm i diam.

Iläggsskivor mäter 50cm breda.

Stolar mäter ca: 88,5cm höga, 47cm breda & 47cm i sitthöjd.

Ringa slitage, märken, repor, skav.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK