35804 3 Dockor. Armand Marseille, SH PB Schoenau & Hoffman, Heubach Köppelsdorf, 1900-talets första hälft.

35804a_8dcd1bbe6a934c3_med.jpeg
  • 35804a_8dcd1bbe6a934c3_sm.jpeg
  • 35804b_8dcd1bbef7a92fd_sm.jpeg
  • 35804c_8dcd1bbf6eefe03_sm.jpeg
  • 35804d_8dcd1bbf988858d_sm.jpeg
  • 35804e_8dcd1bbffe329bc_sm.jpeg
  • 35804f_8dcd1bc0265f2c2_sm.jpeg
  • 35804g_8dcd1bc045b2067_sm.jpeg
  • 35804h_8dcd1bc06951714_sm.jpeg
  • 35804i_8dcd1bc08901151_sm.jpeg
  • 35804j_8dcd1bc0ab5c70b_sm.jpeg

Längsta mäter ca: 60cm.

Bruksslitage, sprickor, fingrar avslagna, fläckar, märken, hår sitter löst.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK