35839 Diverse plåtburkar.

35839a_8dcd2fe5b147328_med.jpeg
  • 35839a_8dcd2fe5b147328_sm.jpeg
  • 35839b_8dcd2fe5e79f380_sm.jpeg
  • 35839c_8dcd2fe61187ee4_sm.jpeg
  • 35839d_8dcd2fe62bc7709_sm.jpeg
  • 35839e_8dcd2fe647e744d_sm.jpeg
  • 35839f_8dcd2fe665c1a5b_sm.jpeg
  • 35839g_8dcd2fe67db8528_sm.jpeg
  • 35839h_8dcd2fe69d91c40_sm.jpeg
  • 35839i_8dcd2fe6b946d54_sm.jpeg
  • 35839j_8dcd2fe6d485c69_sm.jpeg
  • 35839k_8dcd2fe6eddda3a_sm.jpeg
  • 35839l_8dcd2fe70a42793_sm.jpeg
  • 35839m_8dcd2fe7239f1e3_sm.jpeg
  • 35839n_8dcd2fe73ebff7f_sm.jpeg

Blandad kompott & skick.

Bruksslitage, bucklor förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK