35841 Diverse porslin & keramik. Bl.a Rörstrand, Bavaria, m.m.

35841a_8dcd2ff710761ad_med.jpeg
  • 35841a_8dcd2ff710761ad_sm.jpeg
  • 35841b_8dcd2ff73e79048_sm.jpeg
  • 35841c_8dcd2ff76b65219_sm.jpeg
  • 35841d_8dcd2ff79643722_sm.jpeg
  • 35841e_8dcd2ff7b4683c0_sm.jpeg
  • 35841f_8dcd2ff7cbad3fd_sm.jpeg
  • 35841g_8dcd2ff7e758809_sm.jpeg
  • 35841h_8dcd2ff806b9c89_sm.jpeg
  • 35841i_8dcd2ff82938576_sm.jpeg
  • 35841j_8dcd2ff84644b81_sm.jpeg
  • 35841k_8dcd2ff86535780_sm.jpeg
  • 35841l_8dcd2ff87f69aa6_sm.jpeg
  • 35841m_8dcd2ff89970721_sm.jpeg
  • 35841n_8dcd2ff8b33a1cd_sm.jpeg
  • 35841o_8dcd2ff8ce6ca78_sm.jpeg
  • 35841p_8dcd2ff8e7ef2b4_sm.jpeg
  • 35841q_8dcd2ff8fea1d54_sm.jpeg
  • 35841r_8dcd2ff91e36d97_sm.jpeg
  • 35841s_8dcd2ff93b1c1f1_sm.jpeg
  • 35841t_8dcd2ff95760e26_sm.jpeg
  • 35841u_8dcd2ff975255c0_sm.jpeg
  • 35841v_8dcd2ff98cf0a65_sm.jpeg
  • 35841x_8dcd2ff9a839151_sm.jpeg
  • 35841y_8dcd2ff9bfbcc37_sm.jpeg
  • 35841z_8dcd2ff9d680456_sm.jpeg
  • 35841A_8dcd2ff9f16ec5f_sm.jpeg
  • 35841B_8dcd2ffa0cb4263_sm.jpeg
  • 35841C_8dcd2ffa2115376_sm.jpeg
  • 35841D_8dcd2ffa3b4452a_sm.jpeg

Bruksslitage, Krackeleringar & viss missfärgning.

2 Nagg på gräddkannan.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK