36026 Pigtittare. 1800/1900-talet.

36026a_8dcd6f8afd9fe81_med.jpeg
  • 36026a_8dcd6f8afd9fe81_sm.jpeg
  • 36026b_8dcd6f8b2cced57_sm.jpeg
  • 36026c_8dcd6f8b508edd6_sm.jpeg
  • 36026d_8dcd6f8b72a6eab_sm.jpeg
  • 36026e_8dcd6f8b91d55cf_sm.jpeg
  • 36026f_8dcd6f8baf24ffe_sm.jpeg
  • 36026g_8dcd6f8bd18fe17_sm.jpeg
  • 36026h_8dcd6f8bf35d873_sm.jpeg
  • 36026i_8dcd6f8c0f7ec86_sm.jpeg
  • 36026j_8dcd6f8c28f2e71_sm.jpeg

Mäter ca: 70cm hög & 26x50cm.

Åldersrelaterat slitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK