36036 BERTIL FRIDHAGEN. Bokhylla, Teak, ur Variett-serien, AB Svenska Möbelfabrikerna. Bodafors, lanserad 1962.

36036a_8dcd6fda8c1a073_med.jpeg
  • 36036a_8dcd6fda8c1a073_sm.jpeg
  • 36036b_8dcd6fdaa94b219_sm.jpeg
  • 36036c_8dcd6fdad9fae42_sm.jpeg
  • 36036d_8dcd6fdb04f54b5_sm.jpeg
  • 36036e_8dcd6fdb1fb9585_sm.jpeg
  • 36036f_8dcd6fdb41ec2ac_sm.jpeg
  • 36036g_8dcd6fdb656cc1f_sm.jpeg
  • 36036h_8dcd6fdb8220eea_sm.jpeg
  • 36036i_8dcd6fdb9e326e2_sm.jpeg
  • 36036j_8dcd6fdbc0cae0f_sm.jpeg
  • 36036k_8dcd6fdbe32a3af_sm.jpeg
  • 36036l_8dcd6fdc066b92d_sm.jpeg
  • 36036m_8dcd6fdc2f50e1e_sm.jpeg
  • 36036n_8dcd6fdc50b9d24_sm.jpeg
  • 36036o_8dcd6fdc68d4a1b_sm.jpeg

Mäter ca: 172,5cm hög & 45x90cm.

Bruksslitage, repor, märken, skav.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK