36064 BUFFE. "Äpplet", Jugend, Ek, tidigt 1900-tal.

36064a_8dcd878da189763_med.jpeg
  • 36064a_8dcd878da189763_sm.jpeg
  • 36064b_8dcd878dd1d9025_sm.jpeg
  • 36064c_8dcd878e07bd8ef_sm.jpeg
  • 36064d_8dcd878e3075c48_sm.jpeg
  • 36064e_8dcd878e52741bd_sm.jpeg
  • 36064f_8dcd878e75de110_sm.jpeg
  • 36064g_8dcd878e941af50_sm.jpeg
  • 36064h_8dcd878eba0d1a9_sm.jpeg
  • 36064i_8dcd878ed9716b9_sm.jpeg
  • 36064j_8dcd878ef62f385_sm.jpeg
  • 36064k_8dcd878f1135bbf_sm.jpeg

Mäter ca: 151cm högt & 51x135cm.

Bruksslitage, avslag på ben, list till dörr är trasig, repor, märken.

2 Nycklar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK