36137 Tidningställ & vinylskivshållare.

36137a_8dcdade9e5a1679_med.jpeg
  • 36137a_8dcdade9e5a1679_sm.jpeg
  • 36137b_8dcdadea0857243_sm.jpeg
  • 36137c_8dcdadea3293684_sm.jpeg
  • 36137d_8dcdadea5970fd1_sm.jpeg
  • 36137e_8dcdadea79d9dec_sm.jpeg
  • 36137f_8dcdadea98100f1_sm.jpeg
  • 36137g_8dcdadeab5848d2_sm.jpeg
  • 36137h_8dcdadeace8e0da_sm.jpeg
  • 36137i_8dcdadeaeced4e9_sm.jpeg
  • 36137j_8dcdadeb07c9ead_sm.jpeg
  • 36137k_8dcdadeb242a8cc_sm.jpeg
  • 36137l_8dcdadeb4554ae9_sm.jpeg
  • 36137m_8dcdadeb5c6fa96_sm.jpeg
  • 36137n_8dcdadeb6ee012c_sm.jpeg
  • 36137o_8dcdadeb899aab6_sm.jpeg
  • 36137p_8dcdadeb9e765d5_sm.jpeg
  • 36137q_8dcdadebafe55d4_sm.jpeg
  • 36137r_8dcdadebc904d4e_sm.jpeg
  • 36137s_8dcdadebe17f575_sm.jpeg
  • 36137t_8dcdadebf6108fb_sm.jpeg

Bruksslitage,

2 vinylhållare har skador/ spricka, se bilder.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK