36163 Diverse, keramik & porslin. Bl.a Irma Yourstone, Lars Drejare, Rosa Ljung m.m.

36163a_8dcdb1d551142f5_med.jpeg
  • 36163a_8dcdb1d551142f5_sm.jpeg
  • 36163b_8dcdb1d57b53d3f_sm.jpeg
  • 36163c_8dcdb1d5ab7dfbe_sm.jpeg
  • 36163d_8dcdb1d5cef0665_sm.jpeg
  • 36163e_8dcdb1d5efe5f55_sm.jpeg
  • 36163f_8dcdb1d6097431f_sm.jpeg
  • 36163g_8dcdb1d626b034e_sm.jpeg
  • 36163h_8dcdb1d644d6ff1_sm.jpeg
  • 36163i_8dcdb1d661d2f8e_sm.jpeg
  • 36163j_8dcdb1d67e0e2fe_sm.jpeg
  • 36163k_8dcdb1d69b6cd20_sm.jpeg
  • 36163l_8dcdb1d6ba5b402_sm.jpeg
  • 36163m_8dcdb1d6d356849_sm.jpeg
  • 36163n_8dcdb1d6f3a9009_sm.jpeg
  • 36163o_8dcdb1d71a2a55c_sm.jpeg
  • 36163p_8dcdb1d737c1da3_sm.jpeg
  • 36163q_8dcdb1d74e87b9d_sm.jpeg
  • 36163r_8dcdb1d763d3fe4_sm.jpeg
  • 36163s_8dcdb1d77b2d1ce_sm.jpeg
  • 36163t_8dcdb1d7968c5c6_sm.jpeg
  • 36163u_8dcdb1d7ae69879_sm.jpeg
  • 36163v_8dcdb1d7cc6a192_sm.jpeg
  • 36163x_8dcdb1d7e4bd575_sm.jpeg
  • 36163y_8dcdb1d8019ad89_sm.jpeg
  • 36163z_8dcdb1d81d8d055_sm.jpeg
  • 36163A_8dcdb1d8365794d_sm.jpeg
  • 36163B_8dcdb1d8548d89c_sm.jpeg
  • 36163C_8dcdb1d877792b1_sm.jpeg
  • 36163D_8dcdb1d8904d811_sm.jpeg
  • 36163E_8dcdb1d8aec498d_sm.jpeg
  • 36163F_8dcdb1d8c7fc026_sm.jpeg
  • 36163G_8dcdb1d8e1210e4_sm.jpeg

Blandad kompott & skick.

Krackeleringar och nagg förekommer, se bilder.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK