36194 Diverse porslin & keramik. Bl.a Höganäs, IKEA m.m.

36194a_8dcdb2469f28697_med.jpeg
  • 36194a_8dcdb2469f28697_sm.jpeg
  • 36194b_8dcdb246badb9b2_sm.jpeg
  • 36194c_8dcdb246dc432ef_sm.jpeg
  • 36194d_8dcdb246f706d86_sm.jpeg
  • 36194e_8dcdb2471c2a06c_sm.jpeg
  • 36194f_8dcdb2473d6e0fb_sm.jpeg
  • 36194g_8dcdb24766c0b74_sm.jpeg
  • 36194h_8dcdb2477f8789f_sm.jpeg
  • 36194i_8dcdb2479c56e67_sm.jpeg
  • 36194j_8dcdb247b0a2e5b_sm.jpeg
  • 36194k_8dcdb247cd0d362_sm.jpeg
  • 36194l_8dcdb247e997d36_sm.jpeg
  • 36194m_8dcdb248007648a_sm.jpeg
  • 36194n_8dcdb2481af9c7f_sm.jpeg
  • 36194o_8dcdb248378d9db_sm.jpeg
  • 36194p_8dcdb248530121b_sm.jpeg
  • 36194q_8dcdb248753f6f0_sm.jpeg
  • 36194r_8dcdb24895025a0_sm.jpeg
  • 36194s_8dcdb248b574b08_sm.jpeg
  • 36194t_8dcdb248d6d7143_sm.jpeg
  • 36194u_8dcdb248f7a2d1e_sm.jpeg
  • 36194v_8dcdb249135ee2a_sm.jpeg
  • 36194x_8dcdb2492e0373a_sm.jpeg
  • 36194y_8dcdb24948156c2_sm.jpeg

Bruksslitage, färgbortfall, krackeleringar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK