36233 Diverse äggkoppar. 50st, Bl.a Arabia, Gustavsberg, Rörstrand, Rosenthal, Höganäs, Gefle m.m.

36233a_8dcdc71ddfc8cdb_med.jpeg
  • 36233a_8dcdc71ddfc8cdb_sm.jpeg
  • 36233b_8dcdc71e04e808a_sm.jpeg
  • 36233c_8dcdc71e27382f5_sm.jpeg
  • 36233d_8dcdc71e49ed5be_sm.jpeg
  • 36233e_8dcdc71e69afbc3_sm.jpeg
  • 36233f_8dcdc71e86d5696_sm.jpeg
  • 36233g_8dcdc71ea23d4f9_sm.jpeg
  • 36233h_8dcdc71ebe510ec_sm.jpeg
  • 36233i_8dcdc71eddef662_sm.jpeg
  • 36233j_8dcdc71efa37cc1_sm.jpeg
  • 36233k_8dcdc71f1ad12f8_sm.jpeg
  • 36233l_8dcdc71f34c1f9b_sm.jpeg
  • 36233m_8dcdc71f5434200_sm.jpeg
  • 36233n_8dcdc71f6f1989d_sm.jpeg
  • 36233o_8dcdc71f8e87366_sm.jpeg
  • 36233p_8dcdc71fb3eff08_sm.jpeg
  • 36233q_8dcdc71fd5cd019_sm.jpeg
  • 36233r_8dcdc71ff724279_sm.jpeg
  • 36233s_8dcdc72018dd6bd_sm.jpeg
  • 36233t_8dcdc72036abed8_sm.jpeg
  • 36233u_8dcdc72054ce6e8_sm.jpeg
  • 36233v_8dcdc7206e484b4_sm.jpeg
  • 36233x_8dcdc7208b5bc24_sm.jpeg
  • 36233y_8dcdc720a792574_sm.jpeg
  • 36233z_8dcdc720c763b31_sm.jpeg
  • 36233A_8dcdc720e4bfa48_sm.jpeg
  • 36233B_8dcdc72105ffb74_sm.jpeg
  • 36233C_8dcdc7212530ed8_sm.jpeg

Blandad kompott & skick.

Färgbortfall, sprickor, krackeleringar & något nagg förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK