36495 Diverse porslin.

36495a_8dce2bbde964a8d_med.jpeg
  • 36495a_8dce2bbde964a8d_sm.jpeg
  • 36495b_8dce2bbe0668b5d_sm.jpeg
  • 36495c_8dce2bbe2070654_sm.jpeg
  • 36495d_8dce2bbe393e27f_sm.jpeg
  • 36495e_8dce2bbe4faa48f_sm.jpeg
  • 36495f_8dce2bbe6a6e6c8_sm.jpeg
  • 36495g_8dce2bbe82ccfe8_sm.jpeg
  • 36495h_8dce2bbe990e457_sm.jpeg
  • 36495i_8dce2bbeaf14383_sm.jpeg
  • 36495j_8dce2bbec5068dd_sm.jpeg
  • 36495k_8dce2bbed9d57d1_sm.jpeg
  • 36495l_8dce2bbeee5ce76_sm.jpeg

Bruksslitage, bestickrepor.

Största mäter ca: 15,5cm hög & 26cm i diam.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK