36808 Stor koppar kanna.

36808a_8dcec1dfde5b701_med.jpeg
  • 36808a_8dcec1dfde5b701_sm.jpeg
  • 36808b_8dcec1e009c1f3e_sm.jpeg
  • 36808c_8dcec1e0294832c_sm.jpeg
  • 36808d_8dcec1e04706617_sm.jpeg
  • 36808e_8dcec1e06563a0a_sm.jpeg
  • 36808f_8dcec1e084a9be7_sm.jpeg
  • 36808g_8dcec1e09d3398d_sm.jpeg
  • 36808h_8dcec1e0b4e245b_sm.jpeg
  • 36808i_8dcec1e0d488b1c_sm.jpeg
  • 36808j_8dcec1e0f604e8c_sm.jpeg
  • 36808k_8dcec1e117ff51a_sm.jpeg
  • 36808l_8dcec1e136012b3_sm.jpeg
  • 36808m_8dcec1e15151765_sm.jpeg
  • 36808n_8dcec1e17178669_sm.jpeg

Mäter ca: 34cm hög & 47x31cm.

Bruksslitage, bucklor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK