36553 Diverse, porslin & keramik.

37071a_med.jpeg
  • 37071a_sm.jpeg
  • 37071b_sm.jpeg
  • 37071c_sm.jpeg
  • 37071d_sm.jpeg
  • 37071e_sm.jpeg
  • 37071f_sm.jpeg
  • 37071g_sm.jpeg
  • 37071h_sm.jpeg
  • 37071i_sm.jpeg
  • 37071j_sm.jpeg
  • 37071k_sm.jpeg
  • 37071l_sm.jpeg
  • 37071m_sm.jpeg
  • 37071n_sm.jpeg
  • 37071o_sm.jpeg
  • 37071p_sm.jpeg
  • 37071q_sm.jpeg
  • 37071r_sm.jpeg
  • 37071s_sm.jpeg
  • 37071t_sm.jpeg
  • 37071u_sm.jpeg
  • 37071v_sm.jpeg
  • 37071x_sm.jpeg
  • 37071y_sm.jpeg
  • 37071z_sm.jpeg
  • 37071A_sm.jpeg
  • 37071B_sm.jpeg
  • 37071C_sm.jpeg
  • 37071D_sm.jpeg
  • 37071E_sm.jpeg
  • 37071F_sm.jpeg
  • 37071G_sm.jpeg
  • 37071H_sm.jpeg
  • 37071I_sm.jpeg
  • 37071J_sm.jpeg
  • 37071K_sm.jpeg
  • 37071L_sm.jpeg
  • 37071M_sm.jpeg
  • 37071N_sm.jpeg
  • 37071O_sm.jpeg
  • 37071P_sm.jpeg
  • 37071Q_sm.jpeg
  • 37071R_sm.jpeg

Kryddburkar Inge, har sprickor, nagg, krackeleringar och missfärgningar.

Stort runt fat har färgbortfall & ett nagg.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK