36146 Diverse porslin m.m.

37087a_med.jpeg
  • 37087a_sm.jpeg
  • 37087b_sm.jpeg
  • 37087c_sm.jpeg
  • 37087d_sm.jpeg
  • 37087e_sm.jpeg
  • 37087f_sm.jpeg
  • 37087g_sm.jpeg
  • 37087h_sm.jpeg
  • 37087i_sm.jpeg
  • 37087j_sm.jpeg
  • 37087k_sm.jpeg
  • 37087l_sm.jpeg
  • 37087m_sm.jpeg
  • 37087n_sm.jpeg
  • 37087o_sm.jpeg
  • 37087p_sm.jpeg
  • 37087q_sm.jpeg
  • 37087r_sm.jpeg
  • 37087s_sm.jpeg
  • 37087t_sm.jpeg

Bruksslitage,.

3 China skålar har missfärgningar.

2 Stora fat Thomas har färgbortfall & nagg på kant, samt någon missfärgning.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK