37135 Skolstol. Metall & teakfaner.

37135a_8dcf444ad92808f_med.jpeg
  • 37135a_8dcf444ad92808f_sm.jpeg
  • 37135b_8dcf444afb34b5e_sm.jpeg
  • 37135c_8dcf444b292616c_sm.jpeg
  • 37135d_8dcf444b47e1a76_sm.jpeg
  • 37135e_8dcf444b671bf38_sm.jpeg
  • 37135f_8dcf444b81dc505_sm.jpeg
  • 37135g_8dcf444ba2b89fc_sm.jpeg
  • 37135h_8dcf444bb790de2_sm.jpeg
  • 37135i_8dcf444bcc90518_sm.jpeg
  • 37135j_8dcf444befe2166_sm.jpeg
  • 37135k_8dcf444c08efd80_sm.jpeg
  • 37135l_8dcf444c279ff40_sm.jpeg
  • 37135m_8dcf444c470a8f3_sm.jpeg
  • 37135n_8dcf444c5e0edbb_sm.jpeg
  • 37135o_8dcf444c7ef91c7_sm.jpeg

Mäter ca:

Rygghöjd: 73cm

Sitthöjd: 43cm

Sittbredd: 35cm

Åldersrelaterat slitage.

Märken, färgbortfall.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK