37142 Katter. Bl.a Guldkroken, Rosa Ljung m.m.

37142a_8dcf4ee8f1ed599_med.jpeg
  • 37142a_8dcf4ee8f1ed599_sm.jpeg
  • 37142b_8dcf4ee90e46d1d_sm.jpeg
  • 37142c_8dcf4ee934a0175_sm.jpeg
  • 37142d_8dcf4ee9517f75d_sm.jpeg
  • 37142e_8dcf4ee96e277db_sm.jpeg
  • 37142f_8dcf4ee98d82ad4_sm.jpeg
  • 37142g_8dcf4ee9ac06092_sm.jpeg
  • 37142h_8dcf4ee9c95d438_sm.jpeg
  • 37142i_8dcf4ee9e1cac86_sm.jpeg
  • 37142j_8dcf4ee9ff4afaf_sm.jpeg
  • 37142k_8dcf4eea1c3f249_sm.jpeg
  • 37142l_8dcf4eea493f8fd_sm.jpeg
  • 37142m_8dcf4eea68b016a_sm.jpeg
  • 37142n_8dcf4eea7fa1653_sm.jpeg
  • 37142o_8dcf4eeaa1ab675_sm.jpeg
  • 37142p_8dcf4eeac28b60e_sm.jpeg
  • 37142q_8dcf4eeadb15729_sm.jpeg
  • 37142r_8dcf4eeaf40806d_sm.jpeg
  • 37142s_8dcf4eeb0e3f2bb_sm.jpeg
  • 37142t_8dcf4eeb255112b_sm.jpeg
  • 37142u_8dcf4eeb399452b_sm.jpeg
  • 37142v_8dcf4eeb664288b_sm.jpeg
  • 37142x_8dcf4eeb8868c17_sm.jpeg
  • 37142y_8dcf4eeba9271f7_sm.jpeg
  • 37142z_8dcf4eebc6363f4_sm.jpeg
  • 37142A_8dcf4eebe05a811_sm.jpeg
  • 37142B_8dcf4eebfa3d248_sm.jpeg
  • 37142C_8dcf4eec1b1ce33_sm.jpeg
  • 37142D_8dcf4eec32774e7_sm.jpeg
  • 37142E_8dcf4eec5019ccb_sm.jpeg
  • 37142F_8dcf4eec74ba95e_sm.jpeg
  • 37142G_8dcf4eec939b4b4_sm.jpeg
  • 37142H_8dcf4eeca6652d6_sm.jpeg
  • 37142I_8dcf4eecc31fb4f_sm.jpeg
  • 37142J_8dcf4eecd745cb2_sm.jpeg
  • 37142K_8dcf4eeced63fc9_sm.jpeg
  • 37142L_8dcf4eed040ef87_sm.jpeg
  • 37142M_8dcf4eed18c75de_sm.jpeg
  • 37142N_8dcf4eed2c96099_sm.jpeg
  • 37142O_8dcf4eed49c0d6f_sm.jpeg
  • 37142P_8dcf4eed63da970_sm.jpeg
  • 37142Q_8dcf4eed7ccfc68_sm.jpeg
  • 37142R_8dcf4eedab55c18_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 24cm.

Färgbortfall, krackeleringar, nagg kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK