37144 Katter.

37144a_8dcf4ef93270e18_med.jpeg
  • 37144a_8dcf4ef93270e18_sm.jpeg
  • 37144b_8dcf4ef94aa7724_sm.jpeg
  • 37144c_8dcf4ef96b8c416_sm.jpeg
  • 37144d_8dcf4ef988b0174_sm.jpeg
  • 37144e_8dcf4ef9a482693_sm.jpeg
  • 37144f_8dcf4ef9c395f4a_sm.jpeg
  • 37144g_8dcf4ef9eb615e4_sm.jpeg
  • 37144h_8dcf4efa08fa1d0_sm.jpeg
  • 37144i_8dcf4efa2a01751_sm.jpeg
  • 37144j_8dcf4efa494eba1_sm.jpeg
  • 37144k_8dcf4efa6100db3_sm.jpeg
  • 37144l_8dcf4efa863294c_sm.jpeg
  • 37144m_8dcf4efaab72dd8_sm.jpeg
  • 37144n_8dcf4efac22df4d_sm.jpeg
  • 37144o_8dcf4efaebebdcb_sm.jpeg
  • 37144p_8dcf4efb0e8a07f_sm.jpeg
  • 37144q_8dcf4efb2afcf3d_sm.jpeg
  • 37144r_8dcf4efb4df43ba_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 38cm.

Stora katten har nagg på undersida och kant.

Färgbortfall, krackeleringar, nagg kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK