37306 Tomte i terrakotta. 1940/50-talet, Tyskland.

37306a_8dcfcae17832e82_med.jpeg
  • 37306a_8dcfcae17832e82_sm.jpeg
  • 37306b_8dcfcae19bd518d_sm.jpeg
  • 37306c_8dcfcae1b2286fe_sm.jpeg
  • 37306d_8dcfcae1cb94a55_sm.jpeg
  • 37306e_8dcfcae1de9549a_sm.jpeg
  • 37306f_8dcfcae1f0be553_sm.jpeg
  • 37306g_8dcfcae20f0d6c4_sm.jpeg
  • 37306h_8dcfcae21e2dd49_sm.jpeg
  • 37306i_8dcfcae22ca87aa_sm.jpeg
  • 37306j_8dcfcae240db4a8_sm.jpeg
  • 37306k_8dcfcae253b591c_sm.jpeg
  • 37306l_8dcfcae263bfb32_sm.jpeg
  • 37306m_8dcfcae2743aa83_sm.jpeg
  • 37306n_8dcfcae28a04b7e_sm.jpeg
  • 37306o_8dcfcae298dec8e_sm.jpeg
  • 37306p_8dcfcae2ad2b55b_sm.jpeg

Mäter ca: 30cm hög.

Mindre glasyrnagg & märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK