37576 Byrå. 1950-talet.

37576a_8dd057b24742bd6_med.jpeg
  • 37576a_8dd057b24742bd6_sm.jpeg
  • 37576b_8dd057b27569238_sm.jpeg
  • 37576c_8dd057b2ae475ff_sm.jpeg
  • 37576d_8dd057b2e602767_sm.jpeg
  • 37576e_8dd057b34a4e2be_sm.jpeg
  • 37576f_8dd057b37c716af_sm.jpeg
  • 37576g_8dd057b3ae77613_sm.jpeg
  • 37576h_8dd057b3cc2f991_sm.jpeg
  • 37576i_8dd057b3edb44fe_sm.jpeg
  • 37576j_8dd057b40b6211d_sm.jpeg
  • 37576k_8dd057b4287d95c_sm.jpeg
  • 37576l_8dd057b4559ede6_sm.jpeg
  • 37576m_8dd057b46c26297_sm.jpeg

Mäter ca: 70,5cm hög & 40x74cm.

Bruksslitage, märken, repor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK