37630 Diverse. Bl.a sockertopp, glas m.m.

37630a_8dd07d69ee986b7_med.jpeg
  • 37630a_8dd07d69ee986b7_sm.jpeg
  • 37630b_8dd07d6a47b0192_sm.jpeg
  • 37630c_8dd07d6a6f3a304_sm.jpeg
  • 37630d_8dd07d6a8ff457f_sm.jpeg
  • 37630e_8dd07d6ab6dcb86_sm.jpeg
  • 37630f_8dd07d6ad1b2b53_sm.jpeg
  • 37630g_8dd07d6ae9e7b07_sm.jpeg
  • 37630h_8dd07d6b06ec95b_sm.jpeg
  • 37630i_8dd07d6b1c6a69b_sm.jpeg
  • 37630j_8dd07d6b373e83b_sm.jpeg
  • 37630k_8dd07d6b4eb4e9d_sm.jpeg
  • 37630l_8dd07d6b6ed5229_sm.jpeg
  • 37630m_8dd07d6b85d3749_sm.jpeg
  • 37630n_8dd07d6ba40f13d_sm.jpeg
  • 37630o_8dd07d6bbb04253_sm.jpeg

Bruksslitage.

Höganäsburk har krackeleringar & missfärgningar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK