37695 3 Delar. Laholms Keramik.

37695a_8dd0ae26672cf85_med.jpeg
  • 37695a_8dd0ae26672cf85_sm.jpeg
  • 37695b_8dd0ae268b4adf8_sm.jpeg
  • 37695c_8dd0ae26b4f91b4_sm.jpeg
  • 37695d_8dd0ae26d8db4b1_sm.jpeg
  • 37695e_8dd0ae26ffefb16_sm.jpeg
  • 37695f_8dd0ae271ed35de_sm.jpeg
  • 37695g_8dd0ae27401dee9_sm.jpeg
  • 37695h_8dd0ae275d0cb94_sm.jpeg
  • 37695i_8dd0ae27787cbb7_sm.jpeg
  • 37695j_8dd0ae2793d49f2_sm.jpeg
  • 37695k_8dd0ae27ad54e04_sm.jpeg
  • 37695l_8dd0ae27c4d7b5b_sm.jpeg
  • 37695m_8dd0ae27dade0db_sm.jpeg
  • 37695n_8dd0ae27ed828a2_sm.jpeg
  • 37695o_8dd0ae2803a84c6_sm.jpeg

Ugnsfast har krackeleringar.

Fat har ett litet nagg, se bild.

Skål har nagg på undersidan, se bild.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK