34139 Bordslampa. Industri.

34139a_8dca58e9a8ca984_med.jpeg
  • 34139a_8dca58e9a8ca984_sm.jpeg
  • 34139b_8dca58e9bef594c_sm.jpeg
  • 34139c_8dca58e9cea6f63_sm.jpeg
  • 34139d_8dca58e9e0a8963_sm.jpeg
  • 34139e_8dca58e9f5e3c7e_sm.jpeg
  • 34139f_8dca58ea099dc1d_sm.jpeg
  • 34139g_8dca58ea1d8c43f_sm.jpeg
  • 34139h_8dca58ea2feebac_sm.jpeg
  • 34139i_8dca58ea45b3f83_sm.jpeg

Mäter ca: 42cm hög & skärm 28,5cm i diam.

Bruksslitage, bucklor, färgbortfall, rost.

Funktion okänd.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK