37543 Golvlampa. 1940/50-talet, renoveringsobjekt.

37543a_8dd03efecc5214f_med.jpeg
  • 37543a_8dd03efecc5214f_sm.jpeg
  • 37543b_8dd03eff1b44e91_sm.jpeg
  • 37543c_8dd03eff6a33e85_sm.jpeg
  • 37543d_8dd03effb06195d_sm.jpeg
  • 37543e_8dd03f0003da123_sm.jpeg
  • 37543f_8dd03f005932be5_sm.jpeg
  • 37543g_8dd03f009b080da_sm.jpeg

Ej funktionstestad.

Saknas en lamphållare m.m.

Fanerskador.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK