37463
Bijouterier.
Slutpris120 SEK
37478
LISA LARSON. 2 Ljusstakar.
Slutpris180 SEK
37465
Diverse väskor.
Slutpris120 SEK
37468
Hushållsmaskin Star Matic 500 & potatisskalare OBH Nordica.
Slutpris80 SEK
37484
RAIJA UOSIKKINEN. 4 Tekoppar med fat. "Otso", Arabia.
Slutpris400 SEK
37471
Diverse Bl.a Tallrikar Portugal, Tenn m.m.
Slutpris80 SEK
36332
Diverse. Bl.a stenkakor, koppar, mässing, Laholms Keramik m.m.
Slutpris80 SEK
37462
Bijouterier.
Slutpris100 SEK
37488
Stol. Miljögården, metall & trä.
Slutpris160 SEK
37500
OLOF ANDERSSON. Olja på pannå, signerad.
Slutpris80 SEK
37466
Krus Rörstrand, stop & små vägghyllor.
Slutpris100 SEK
37499
OLOF ANDERSSON. Olja på pannå, "Norre Port Halmstad", signerad.
Slutpris80 SEK
37464
Bijouterier.
Slutpris100 SEK
37472
Grävmaskin för barn. Trollhouse, oanvänt.
Slutpris200 SEK
37490
Spegel. Miljögården, metall.
Slutpris120 SEK
36357
ADRIAN REED. Pall, "Suzy Stool", Storbritanien 1980-1989
Slutpris290 SEK
37474
ARTUR PERCY. Hänkelskål. Gefle porslinsfabrik. 1930/40-talet.
Slutpris260 SEK
37461
Bijouterier.
Slutpris100 SEK
37482
Visitkortsskål. 1900-Talet.
Slutpris100 SEK
37497
MICHAEL QVARSEBO. Olja på pannå, "Visionärt porträtt Kristus, signerad & daterad 1971.
Slutpris160 SEK
37477
INGEBORG LUNDIN. 2 Groggglas, "Silvia" Orrefors.
Slutpris80 SEK
37485
Diverse frimärken.
Slutpris140 SEK
37460
Bijouterier.
Slutpris120 SEK
37469
Miniatyrskor. Höganäs keramik, 1800/1900-talet.
Slutpris140 SEK
37489
Bordslampa Konsthantverk Tyringe & Grötskål i tenn.
Slutpris100 SEK
37475
ULRIKA HYDMAN-VALLIEN. Miniatyrkanna. Kosta Boda, Signerad.
Slutpris80 SEK
37503
2 Vaser. Oanvända. Från nerlagd butik.
Slutpris80 SEK
37459
Bijouterier.
Slutpris120 SEK
37508
Ljuskrona. Mässing & prismor, 1900-talet.
Slutpris160 SEK
37412
Diverse väskor.
Slutpris80 SEK
37418
Bijouterier.
Slutpris100 SEK
37443
2 Sängbord. Mahognyfaner/mahogny. 1900/2000-talet.
Slutpris100 SEK
37449
Cuprinol. Matt rödfärg, 2x10 Liter, Vattenburen linoljefärg för utomhus, obrutna förpackningar.
Slutpris200 SEK
37437
Diverse rit/skiss-material m.m.
Slutpris100 SEK
37403
Bang & Olofsen telefon, mobil Sony XPERIA m.m.
Slutpris80 SEK
37401
Diverse. Bl.a äldre monopol, fönsterlampor m.m.
Slutpris80 SEK
37451
SVEN JONSON. Färglitografi, signerad & numrerad 144/390.
Slutpris120 SEK
37406
Äldre köksgeråd.
Slutpris160 SEK
37424
Taklampa. Frandsen Lighting A/S, samtida.
Slutpris80 SEK
37402
ERIK ENGQVIST. Skulptur, fisk. Keramik & sten. Råå keramik verkstad.
Slutpris80 SEK
37445
2 Snöskyfflar.
Slutpris180 SEK
37429
Gåbil. BRIO, 1900-talet.
Slutpris180 SEK
37413
Uniformstavlor. 5st, Svea Lifgarde & Första Lifegrenadjärregementet.
Slutpris200 SEK
37447
Drag/cykel-kärra.
Slutpris320 SEK
37417
Bijouterier, bl.a. klockor.
Slutpris100 SEK
37435
Klotgrill 41,5cm i diam & grilltändare. Oanvänt.
Slutpris100 SEK
37416
Regnmätare. Kronblom.
Slutpris290 SEK
37440
ALF SVENSSON. Fåtölj, "Modell form 7", DUX, 1960/70-talet.
Slutpris400 SEK