37497
MICHAEL QVARSEBO. Olja på pannå, "Visionärt porträtt Kristus, signerad & daterad 1971.
Slutpris160 SEK
37449
Cuprinol. Matt rödfärg, 2x10 Liter, Vattenburen linoljefärg för utomhus, obrutna förpackningar.
Slutpris200 SEK
37402
ERIK ENGQVIST. Skulptur, fisk. Keramik & sten. Råå keramik verkstad.
Slutpris80 SEK
37413
Uniformstavlor. 5st, Svea Lifgarde & Första Lifegrenadjärregementet.
Slutpris200 SEK