35949
Diverse svenska mynt. Bl.a 44st 1kr, 20st 50öre, 30st 25öre & 30st 10öre med silver.
Slutpris850 SEK
35957
Diverse glas & keramik. Bl.a Kosta, Höganäs, Orrefors, Gerbera m.m.
Slutpris140 SEK
35961
JÖRGEN NASH. Serigrafi, "HAABET", efter Edvard Eriksens skulpturer, signerad & daterad 1977.
Slutpris400 SEK
35535
GÖSTA HÖGARDH. Akvarell, "Morgon Söndrum", signerad. A tergo betitlad och daterad 1950.
Slutpris80 SEK
35846
2 Fönsterlampor & 1 bordslampa. Guld Förgyllning. 24 Karat & prismor, Svenskt hantverk.
Slutpris80 SEK