35733
ÅKE ARENHILL. Reproduktion/Océgrafi, "Sphinxen", signerad & numrerad.
Slutpris160 SEK
35676
Matgrupp. Alsterbro Möbler AB, bord + 2 iläggsskivor & 4 stolar.
Slutpris260 SEK
35649
TIMO SARPANEVA. 2 Ljusstakar, "Festivo", 3 ringar. iittala, osignerade.
Slutpris290 SEK
35632
2 Gardinkappor & omtag. Sydda med tyget. MARJATTA METSOVAARA Tampella, Finland.
Slutpris260 SEK
35598
CLAES FOLCKER. Litografi, "Vy över Laholm", signerad & numrerad 19/250.
Slutpris650 SEK