35559
Figurin. Elefant, Glaserat stengods, Johgus, Bornholm, Danmark.
Slutpris120 SEK
35597
Karta över Laholm. Litografi, signerad, daterad -61 & numrerad 350/140.
Slutpris100 SEK
35600
LILLAN BERG-HAGENFELDT. Akvarell, "Vinterskuggor på kyrkgatan i Laholm" signerad.
Slutpris550 SEK
35613
PAUL HENNINGSEN. Taklampa, "PH-5", Louis Poulsen, Danmark, slutet på 1900-talet..
Slutpris500 SEK
35599
LILLAN BERG-HAGENFELDT. Litografi, "Gata i Laholm", signerad & numrerad 105/290.
Slutpris100 SEK