35519
JÖRGEN WARING. Olja på duk,"Landskap", signerad och daterad -61.
Slutpris100 SEK
35512
HENNING BJÄRDAM. Olja på duk, "Sydländskt kustlandskap", signerad & daterad -57
Slutpris80 SEK
35517
EINAR BRISSMYR. Olja på duk, "Motiv från Oskarström". signerad. A tergo betitlad och daterad 1949.
Slutpris80 SEK
35170
AFFISCH. Robert Benson 1984, "Musse Pigg", Agardhsgalleriet, Båstad.
Slutpris290 SEK