35272
ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Miniatyrvas, ''Open Minds", Kosta Boda, signerad.
Slutpris230 SEK
35292
LITEN SAMLING MYNT. Danmark, 2 x 4 skilling riksmynt 1856 samt 1872,1 öre 1915,1 skilling riksmynt 1863,1 1/4 riksbanksskilling 1841,10 öre 1919 10 öre 1901.
Slutpris80 SEK
35230
Ljusstakar, 2st, patinerad brons, Danmark, Art Deco, 1930-talet, stämplade.
Slutpris500 SEK
35212
SIMON GATE. Karaff & 10 Snapsglas, Orrefors/Sandvik, 1920-talet, osignerad.
Slutpris500 SEK