37191
Ljusstakar Orrefors Jernverk, Ljuslykta Orrefors & Barometer Gischard.
Slutpris100 SEK
37182
Diverse, porslin och keramik. Bl.a Rörstrand, Gefle, Lidköping m.m.
Slutpris80 SEK
37198
Diverse kameror och klockor. Bl.a Balda, Yashica, Certina, Facit, m.m.
Slutpris100 SEK
37179
SVEN X:et ERIXON. Färglitografi, signerad, daterad -61 & numrerad 162/260.
Slutpris80 SEK
37178
PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-1976). Färglitografi, signerad, daterad 1956 & numrerad 294/310.
Slutpris80 SEK