30573
Diverse Julklockor/ bjällror. Bl.a Bing & Gröndal, Rörstrand m.m.
Slutpris80 SEK
30346
HARDY STRID. Färgserigrafi, Deathproof, signerad & numrerad 29/100.
Slutpris80 SEK
30342
HARDY STRID. Färgserigrafi, komposition med duvor, signerad & numrerad 37/150.
Slutpris80 SEK
30521
GERD KARLSSON. Olja på pannå, "Fäbovallen", signerad & daterad -79.
Slutpris80 SEK
30512
No 4711. Original Eau De Cologne, Echt Kölnisch Wasser, Oöppnad.
Slutpris100 SEK