29169
Skåp/skänk. Lackerat trä, Decca, Proveniens: Hotel Dángleterre, Köpenhamn.
Slutpris200 SEK
29128
Diverse glasdjur. Bl.a Lisa Larsson Royal Krona, Bertil Vallien Kosta Boda, Reijmyre m.m.
Slutpris230 SEK
29124
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gustavsberg, Gefle, Rörstrand m.m.
Slutpris140 SEK
29069
CARL FAGERLUND. Taklampa, glas, gultonad kupa, glasklädd stomme, mässing, 1960-tal.
Slutpris230 SEK