35633
2 Gardinkappor & omtag. BJÖRK FORTH. "salt & peppar", Borås.
Slutpris20 SEK
35732
GÖRAN BILLING. Etsning, "Skogssjö", signerad, daterad 1987 & numrerad 7/40.
Slutpris20 SEK
35729
BRITT WENEMARK. Textiltavla, signerad & daterad -94.
Slutpris20 SEK
36048
Gamla Laholm. 1990, 1992-1994, 1999, 2001-2002, 2005-2018, 2020 & lite annat om Laholm
Slutpris180 SEK
36035
Diverse elefanter bl.a sten & plast samt några i tyg från Indien.
Slutpris100 SEK