35250
KERSTIN ERICSSON. Olja på duk, "vitsippor", signerad.
Slutpris80 SEK
35237
4 Halsband. Bärnsten.
Slutpris120 SEK
35216
Utebelysning. Led, "Milazzo", Massive, Oanvänd.
Slutpris100 SEK
35200
Glasfat.
Slutpris140 SEK
35246
Figurin, NAO. Pojke med kudde & klocka.
Slutpris160 SEK
35212
SIMON GATE. Karaff & 10 Snapsglas, Orrefors/Sandvik, 1920-talet, osignerad.
Slutpris500 SEK
35198
Slutpris80 SEK
35220
Diverse. Bl.a ramar, Wahlströms ungdomsböcker m.m.
Slutpris80 SEK
35254
Figurin GDR. Tyskland. Golfare.
Slutpris120 SEK
35196
Äldre besman.
Slutpris80 SEK
35181
Gåbil, Plåt.
Slutpris450 SEK
35179
2 Krus. Rörstrand.
Slutpris200 SEK
35215
Konjakskupor, Bl.a Orrefors.
Slutpris80 SEK
35206
BERTIL VALLIEN. Flaska, "Satellit", Kosta Boda, osignerad.
Slutpris500 SEK
35221
Slutpris80 SEK
35210
Diverse prydnader m.m.
Slutpris80 SEK
35240
Krus. Raus. 12 Liter.
Slutpris140 SEK
35245
Figurin, NAO. Pojke med böcker.
Slutpris80 SEK
35226
Äldre bibel, Biblia Gamla Testamentet, 1842.
Slutpris80 SEK
35243
FREDDI LARSEN. Olja på pannå, signerad.
Slutpris100 SEK
35178
PEZ. 25st.
Slutpris100 SEK
35232
2 KRUS. Höganäs 5 Liter & ett omärkt krus.
Slutpris100 SEK
35193
Figurin. Goebel.
Slutpris80 SEK
35184
Diverse samtida. Bl.a Temuggar Jelly Bean m.m..
Slutpris100 SEK
35205
Diverse. Bl.a Jul.
Slutpris100 SEK
35195
Moccakoppar. Chilli. Samtida. 12 koppar & 11 Fat.
Slutpris80 SEK
35224
HERTHA BENGTSSON. Vas, Signerad, daterad-92 & numrerad 389.
Slutpris850 SEK
35214
Antiloper, Trä.
Slutpris100 SEK
35233
BERTIL VALLIEN. 2 Martini/Cocktail glas. "Satellite". Kosta Boda. Signerad.
Slutpris600 SEK
35239
2 delar RUDA. Göte Andersson. Blå nyans.
Slutpris160 SEK
35185
Äldre projektor.
Slutpris120 SEK
35197
Diverse glas. Bl.a Orrefors & Sagaform.
Slutpris100 SEK
35244
BING & GRÖNDAL. Vas, modell 8708, motiv av väderkvarn.
Slutpris120 SEK
35201
Skärbräda/bricka. SÖVE konst Sweden. Sövestad, Poppel.
Slutpris80 SEK
35259
JUSSI TAIPALEENMÄKI. Litografi, "Mor & Son", signerad & numrerad 117/190.
Slutpris230 SEK
35209
BERTIL VALLIEN. Skål, "Satellit", Kosta Boda, osignerad.
Slutpris260 SEK
35256
2 Barstolar. BoConcept.
Slutpris160 SEK
35176
3 Krus. 2 Liters, Höganäs Keramik.
Slutpris180 SEK
35247
MONICA BACKSTRÖM. Svamp. BODA.
Slutpris350 SEK
35219
OTTO BAUER. Vas/Flaska, "Carnaby", Holmegaard, osignerad.
Slutpris1 000 SEK
31488
Vägghylla/tallrikshylla.
Slutpris140 SEK
35158
Slutpris120 SEK
35153
Diverse klockor.
Slutpris200 SEK
35167
Slutpris120 SEK
32253
Sytillbehör. Bl.a Knappar m.m.
Slutpris20 SEK
35138
Vinylskivor, LP.
Slutpris140 SEK
35146
Kristallkrona. Gustaviansk stil.
Slutpris180 SEK
35148
Diverse Tenn m.m.
Slutpris80 SEK