37059
Trädgårds-soffa. "Ormbunkemodell", Melins Metallgjuteri, ANderstorp, 1900-talet.
Slutpris4 000 SEK
37044
Kaffeservis. Victoria. Czechoslavikia. 12 Assietter, 12 koppar & fat. Kanna, sockerskål & gräddkanna.
Slutpris80 SEK
36969
FRIDA BJÖRNSON. Målning/relief, "Blomsterstilleben", signerad & daterad 1948.
Slutpris120 SEK