32458
Diverse. Bl.a Kalligrafipennor med extra stift, äldre ficklampor, m.m.
Slutpris180 SEK
32476
MARIANNE WESTMAN "Anemon", 7 Flata tallrikar & 5 djupa tallrikar, Rörstrand.
Slutpris180 SEK
32493
WENDELBO. 3 Oljor på duk, "Laholms-motiv", signerade & 2 är daterade 1985 & 1988.
Slutpris120 SEK
32508
LENA BERGSTRÖM. 2 Kaffekoppar & 2 tekoppar med fat. "Hotto", Orrefors.
Slutpris80 SEK